Atidarymo kalba

Praėjusiais metais pavasarinį Vilnių gaivinome pristatydami pop­up meno galeriją Go9 prekybos centre. Tuomet siekėme, kad mūsų žiūrovas kritiškai pažvelgtų į šiuolaikinio meno padėtį visuomenėje, iš šalto baltojo kubo perkėlėme meną į kasdienybę, šalia H&M įkūrėme savo galeriją, o pasibaigus gegužės mėnesiui ją leidome “sugriauti” Dariui Šidlauskui.

Šį kartą pop up galerija jau nebe galerija – tai įvykis, šou. Jūs esate pakviesti į Umiastovskių rūmus, istorinį kontekstą ir už save kalbantį interjerą turinčią erdvę. Šį sykį mūsų siekis yra neleisti žiūrovui išlikti pasyviam ir patekus į Young Poor Artists įkurtą salioną neišvengti intymaus dialogo su menininkais. Mūsų tikslas – įnešti į šią erdvę šiandieną ir jos refleksijas, bei įkurti dar vieną tašką Vilniaus mieste, kuris asocijuosis su menu.

Šiemet mūsų programa dar intensyvesnė – pop up šou nenutrūkstamai vyks 11 dienų, pristatydamas tiek pripažintus vardus, tiek jaunus menininkus. Savo žiūrovui norime suteikti galimybę tomis dienomis į savo kasdienybę įterpti meną ­ nuolat kintantį ir kasdieninį atradimą šou formate.